Trwa ładowanie proszę czekać ...

Dlaczego biuro o "nieregularnym" kształcie nie jest przeszkodą w projektowaniu biur

27 kwietnia 2022

Pomieszczenie z kilkoma filarami, o potencjalnie dziwnym kształcie lub nawet małe, może stanowić poważną przeszkodę przy przemeblowaniu lub nawet remoncie. Chcesz wstawić nowoczesne biurka biurowe na środek pokoju, ale kształt na to nie pozwala. To z pewnością irytujące.

Czy jest to przeszkoda w posiadaniu nowoczesnej przestrzeni biurowej? Wcale nie! Współczesna architektura i projektowanie biur bardzo się zmieniły na przestrzeni lat i teraz nie można po prostu powiedzieć "nie, to się nie nadaje" i odejść. Tutaj w Calibre, używamy CAD (Computer Aided Design), kiedy pracujemy nad tym, jak efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń, a to może przynieść bardzo korzystne rezultaty!

Użycie wielofunkcyjnych mebli biurowych może być świetnym pomysłem, gdy pomieszczenie ma nieregularny kształt.
Można je przemieszczać i wykorzystywać z różnych powodów, co daje elastyczność w meblowaniu.
Świetnym rozwiązaniem mogą być biurka na zamówienie - taki unikalny mebel może być wykonany na zamówienie, zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami.
Można nawet wykorzystać filary i elementy, które można uznać za przeszkody, aby dodać przestrzeni dodatkowego uroku; wystarczy tylko trochę kreatywnego myślenia o tym, gdzie umieścić siedziska biurowe i jak najlepiej wykorzystać to, co się ma.


Oczywiście nie można machnąć magiczną różdżką i stworzyć dodatkowej przestrzeni w bardzo małym pomieszczeniu, ale można dokładnie przemyśleć, co jest potrzebne, a co nie, i znaleźć odpowiednie rozwiązanie.